Гранты и конкурсы

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
03.11.2013
Kiplinger Program in Public Affairs Journalism has been announced to help make better use of new online tools and channels. The goal of this program is to explore creative uses of social media, investigative reporting, public affairs reporting, online data tools and ethicalissues that come with social media.
12.08.2013
Громадська організація «People in Need» («Людина в біді», Прага, Чехія) у співпраці з Кримським правозахисним центром «Дія» (Сімферополь, АР Крим) запрошують громадські організації та ініціативи Криму до участі в конкурсі грантів в рамках проекту «Підвищення громадянської активності в Україні».
25.07.2013
Ініціативна група молодих лідерів проекту “Візуалізуй свої дії!”, в рамках  міжнародної програми “Людство в дії” (Humanity in Action),  запрошує громадські організації,  ініціативні групи та окремих активістів взяти участь у конкурсі відео робіт та презентувати свої відеоролики, тривалістю до 4 хвилин.
11.01.2013
Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує до участі громадські (неприбуткові) організації та ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних і невеликих за обсягом активних дій (проектів) зробити внесок у розвитку громадянського суспільства в Україні та долучитися до активної участі в демократичних процесах у своєму оточенні як на локальному, так і на державному рівнях.
11.01.2013
ICNL запрошує організації громадянського суспільства подавати заявки на отримання грантового фінансування короткострокових інформаційно-просвітницьких ініціатив, спрямованих на підтримку реформ законодавства, регулюючого діяльність організацій громадянського суспільства. Сума гранта не може перевищувати $ 20000.
11.01.2013
Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів, що будуть реалізовуватись в 2013 році. Цей конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні» який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.
15.08.2012
Громадська організація «People in Need» («Людина в біді», Прага, Чехія) у співпраці з Кримським правозахисним центром «Дія» (Сімферополь, АР Крим) запрошують громадські організації та ініціативи Криму до участі в конкурсі грантів в рамках проекту «Підвищення громадянської активності кримського суспільства ».
29.05.2012
Приглашаем фотографов всех стран мира подавать заявки на конкурс грантов (в размере 5000 долларов США) для финансовой поддержки проекта в сфере социальной документалистики.
19.05.2012
"Истоки толерантности" объявляют конкурсы на участие в лагерях для детей 7-13 лет и подростков 13-17 лет. Победители конкурса получат возможность поехать в лагерь «Истоки толерантности - 2012», будут награждены ценными призами и грамотами.
08.03.2012
    Начался прием заявок на международный конкурс блогов и сетевых сообществ The BOBs - Deutsche Welle Blog Awards. Для участия в конкурсе можно подавать ресурсы на 11 языках, в том числе на русском.