У Чернігові пройде Освітній Фест Прав Людини — 2018. Встигни зареєструватися!

 

#Дім_це_ми

Багато хто був на першому Фесті минулого року чи спостерігав онлайн, як це було. Але цьогоріч більше, різноманітніше та веселіше! Тож поспішайте заповнити анкету учасника, бо кількість місць обмежена!

Фестиваль проходитиме з 28 липня по 5 серпня у Освітньому домі прав людини (або ж просто “Дім”), неподалік від Чернігова, у селищі Количівка.

Отже, ідеєю фестивалю є не просто просувати та популяризувати права людини, а й робити це цікаво, творчо, по-літньому та разом.

Під час Фесту учасники зможуть:

 • ~  поглибити знання з окремих тем та аспектів прав людини;

 • ~  подискутувати з приводу актуальних правозахисних питань;

 • ~  познайомитися з новими друзями та партнерами;

 • ~  запланувати спільні дії для подолання проблем у сфері прав людини та долучитися до існуючих ініціатив;

 • ~  обмінятися досвідом з іншими учасниками та спікерами;

 • ~  дізнатися більше про багаторічну діяльність Програми «Розуміємо права людини», про історію створення та досягнення Дому, про активності Мережі домів прав людини та долучитися до їх роботи;

 • ~  набратися сил та натхнення, відпочити у затишному місці та гарно провести час у колі однодумців!

Освітній Фест прав людини — 2018 відбудеться під гаслом «Дім — це ми». Адже Дім розбудовують люди, які там працюють, приїздять, навчаються. Саме «Ми» робимо його теплим та привітним. Це гасло було обране в ході онлайн конкурсу під час минулого Фесту.

Чому варто відвідати фестиваль знову чи приїхати вперше?

Цього року програма Фесту буде орієнтованою на три тематичні блоки:

 • ~  Міжнародне право прав людини: сучасні виклики та загрози;

 • ~  Дискримінація та насильство на ґрунті ненависті в українському суспільстві та шляхи їх подолання;

 • ~  Запровадження в Україні комплексної освіти з прав людини в школах та університетах

В ролі спікерів будуть надзвичайно цікаві правозахисники та активісти з унікальним досвідом, про який ви зможете дізнаватись як у ході офіційної програми, так і під час неформального спілкування. Програма Фесту наразі наповнюється та буде опублікована на сторінках ивенту та Дому.

Також рекомендуємо вам не пропустити тематичні заходи, присвячені:

 • ~  10-річчю Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»;

 • ~  20-річчю Декларації про права та обов'язки окремих осіб, груп і органів суспільства заохочувати і захищати загальновизнані права людини та основні свободи;

 • ~  70-річчю Загальної Декларації прав людини.

Крім основної змістовної програми в рамках Фесту планується багато активностей на будь-який смак: екскурсії до Чернігова, перегляд фільмів з колекції Docudays, ранкові заняття з йоги, творчі та спортивні майстер-класи, прогулянки до Десни та озера, музичні вечори, тематичні вечері, конкурси, сувеніри та багато іншого. Також учасники зможуть самостійно ініціювати проведення факультативних тренінгів.

Умови участі:

Обслуговування, розбудова та оновлення нашого спільного Дому постійно потребує витрат, тож цього року учасники фестивалю мають зробити невеликий благодійний внесок, аби Дім залишався і далі таким же затишним і гостинним.

Організаційний внесок* за один день участі у Фесті складає 100 грн., разом з тим за три дні участі такий внесок складатиме 250 грн.

Ми можемо запропонувати Вам проживання у Домі за внесок у розмірі 235 грн/доба.

Також Ви можете безкоштовно проживати в кемпінгу на території Дому зі своїм наметом, або взяти намет в оренду за внесок у розмірі 100 грн/доба.  

Організатори забезпечують харчуванням усіх учасників заходу (сніданок, обід, вечеря).  

Стипендія. У разі необхідності компенсації проживання та/або проїзду, ви можете претендувати на стипендію. Для цього при заповненні анкети учасника потрібно обрати відповідний пункт та надати додаткову інформацію. Стипендіати будуть визначені шляхом конкурсного відбору. Подати заявку на стипендію може будь-яка особа. Пріоритет надаватиметься: випускникам Програми «Розуміємо права людини» та волонтерам організацій-учасниць Дому.

Участь у фестивалі можлива лише за попередньої реєстрації. Для успішної реєстрації необхідно заповнити анкету до 15 липня 2018 р. До 19 липня Ви отримаєте на зазначений в анкеті е-mail запрошення із детальною логістичною інформацією.

Волонтерство. Для того, аби стати волонтером фестивалю, необхідно обрати відповідний пункт в анкеті учасника та заповнити додаткову сторінку. Волонтери отримують повну стипендію на проїзд та проживання, а також звільняються від внеску за участь у фестивалі. Пріоритет при відборі волонтерів надаватиметься тим, хто готовий допомагати протягом усього заходу та/або має попередній досвід волонтерства.

У разі виникнення додаткових питань - звертайтесь до координатора Освітнього Фесту Рожкової Ганни (тел.: +38 068 963 55 62), ел.адреса: hannarozhkova@gmail.com

Подробиці та новини шукайте на сторінці та на сайті Дому, а також на сторінці події.

Фестиваль відбудеться за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Фундації домів прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

* організаційний внесок сплачується у вигляді добровільного пожертвування на статутну діяльність ГС "Освітній дім прав людини в Чернігові".

Автор: 
Юлія Красільникова

Acheter Maillot Coupe Du

Acheter Maillot Coupe Du Monde 2018 comme votre numéro un joueur est un gros plus pour passer une commande.
La saison de football fournit encore plus de raisons d'acheter une bonne qualité Maillot Pas Cher.
Les fans doivent avoir une bonne Sac Michael Kors Pas Cher pour représenter leur équipe préférée.
Il peut y avoir beaucoup de différence dans la qualité de Maillot De Foot Pas Cher dans notre boutique en ligne.
Maillot Foot Pas Cher bon marché peut vous fournir beaucoup de choix pour vous s'il vous plaît.
Toute période de l'année est un bon moment pour acheter Chaussures Louboutin Pas Cher, et vous pouvez même l'avoir personnalisé, si vous le souhaitez.
Comment obtenir les mêmes normes de haute qualité dans la Maillot De Foot Pas Cher?
Maintenant, consultez notre site Web complet à la meilleure Maillot Foot Pas Cher.

muốn học kế toán thực hành

muốn học kế toán thực hành ?
muốn học kế toán thuế để đi làm
thiệu hoc ke toan tai bac ninh
làm lớp học kế toán tại bắc ninh gia rẻ chất lượng
t u: bảo học kế toán tại biên hoà cho dich vu
mở lớp lớp học kế toán tổng hợp tại tphcm
làm dich vu ke toan gia rẻ chất lượng
dịch vụ báo cáo thuế tốt nhất