Вебінар для учасників АТО «Безплатне одержання ліків та лікарських засобів» (відео, презентація)

 

2 червня в межах плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» правозахисники провели вебінар за темою «Безплатне одержання ліків та лікарських засобів».

До вебінару долучилисяпредставники ветеранських організацій, Державної служби у справах ветеранів АТО, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівськійобласті та місцевих центрів з надання БВПД.

Вебінар провели Дмитро Шумар та Дмитро Науменко  – юристигромадської приймальні ГО «МАРТ» та Української Гельсінської спілки з прав  людини в місті Чернігів.

Тих хто не зміг долучитись до вебінару, організатори запрошують до його перегляду за посиланням.

Завантажити презентацію можна за посиланням.

Усі зацікавлені сторони можуть й надалі надсилати свої питання з приводу нашої теми на електрону поштуmedhelpato@gmail.com.

Реалізація міні-проекту «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин» здійснюється ГО «Черкаський правозахисний центр» у партнерстві з ГО «МАRT», ГО «Закарпатська громада» в рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні». Реалізатором виступає громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Погляди розробників та виконавців міні-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» та Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Автор: 
Розуміємо права людини