Всеукраїнський відео конкурс «Візуалізуй свої дії!»

 
Дата події: 
Thu, 2013-07-25 15:03

Ініціативна група молодих лідерів проекту “Візуалізуй свої дії!”, в рамках  міжнародної програми “Людство в дії” (Humanity in Action),  запрошує громадські організації,  ініціативні групи та окремих активістів взяти участь у конкурсі відео робіт та презентувати свої відеоролики, тривалістю до 4 хвилин.

“Візуалізуй свої дії!” - є назвою та гаслом проекту.

Його мета полягає у  висвітленні кращих здобутків громадянського суспільства в Україні, їх широкій

популяризації серед якомого більшої кількості людей.

Конкурсне відео має показати волонтерську роботу, досягнення громадських проектів, надії та бачення розвитку громадянського суспільства в Україні. Тематика конкурсу тут http://visual-action.com/index.php/umovy.

Відеороботи приймаються до 31 серпня 2013 року. Переможець конкурсу, який буде визначений за результатами голосування на сайті, отримає цінний приз - сучасну відеокамеру!

По завершенні конкурсу усі відео роботи будуть зберігатись в он-лайн відеотеці успішних дій третього сектору в Україні. Колекція українських відео буде доповнена роликами, надісланими з інших країн та стане інтерактивним посібником та джерелом натхнення для кожного громадського діяча.

Проект «Візуалізуй Свої Дії!» став можливим за підтримки партнерівміжнародної організації «Людство в Дії» (Humanity in Action) та Департаменту Жертв Війни та Пам'яті Міністерства Здоров'я, Добробуту та Спорту Нідерландів (Dutch Ministry of Health, Welfare and Sport, Department of War Victims and Remembrance), а також - Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (The Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Ukraine), Міністерства Молоді та Спорту України.

Дізнатись більш детальну інформацію про конкурс та зареєструватись можна на сайті проекту «Візуалізуй свої дії!» -http://visual-action.com/ Постійно оновлена інформація на сторінках Facebook https://www.facebook.com/YouthPolicyUkrainehttp://vk.com/event54999143 та Twitter https://twitter.com/visua2013 @visua2013.

У разі запитань звертайтесь за ел. адресою visua2013@gmail.com-- 

З повагою, 
команда "Візуалізуй свої Дії!"

 

Сайт проекту http://visual-action.com/  

FB https://www.facebook.com/YouthPolicyUkraine  

VK http://vk.com/event54999143

Twitter https://twitter.com/visua2013 @visua2013.

e-mail: visua2013@gmail.com


Чекаємо з нетерпінням на Ваші відео роботи та голоси!

Джерело: 
hr-activists.net
Автор: 
Sasha