4-5 квітня у м. Львів відбудеться тренінг «Запобігання упередженому ставленню до внутрішньо переміщених осіб»

 

Тренінг здійснюється ГО «Промінь змін» в рамках реалізації міні-проекту «Запобігання упередженому ставленню до внутрішньо переміщених осіб у м. Львів шляхом проведення просвітницьких заходів в громаді».

Під час тренінгу будуть розглянуті питання ідентичності і різноманіття, впливу стереотипів на суспільні відношення,  видів та проявів дискримінації,  причин виникнення конфліктів, та методів їх вирішення, а також способи запобігання упередженому ставленню, ефективні комунікації.

Мета проекту запобігти упередженому ставленню до ВПО у м. Львів, шляхом проведення просвітницьких заходів у місцевій громаді та серед представників державних структур протягом лютого-травня 2017 р.

До участі запрошуються представники місцевих органів влади, ЗМІ та громадських організацій, які проживають у м. Львів.

За детальною інформацією звертайтесь: promin.zmin@gmail.com або по телефону +380966008111 Олена  

Реалізація міні-проекту «Запобігання упередженому ставленню до ВПО у м. Львів шляхом проведення просвітницьких заходів в громаді» здійснюється ГО «Промінь змін» у рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED). Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».Погляди розробників та виконавців міні-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією Громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» та Національного фонду на підтримку демократії (NED).                          

Автор: 
Розуміємо права людини