Програма розвитку освіти в галузі прав людини «Розуміємо права людини» є недержавною ініціативою, яка має на меті підвищення рівня культури прав людини в Україні, сприяння демократизації суспільства і влади, розвитку демократичних інституцій і процесів в Україні. Електронне представництво програми допоможе Вам більше дізнатись про права людини, про освітні заходи в галузі прав людини та зареєструватись у якості претендента на участь у заходах, що відбуватимуться у рамках програми.
Мережа випускників
Важко вимагати від інших чесного поводження, якщо самі не «граєте за правилами» або не знаєте їх. Проте навіть у разі вчинення Вами правопорушення чи виникнення підозр поліцейський має діяти відповідно до законодавства та не порушувати ваші права.
Громадська організація «MART» в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини» оголошує додатковий набір учасників для участі у проекті «Громада, де чути голос молоді».
Презентація нового освітнього продукту "Stories that Move. Навчаємося протидіяти дискримінації" відбудеться у Києві, 27 жовтня 2017 року, о 11:00, в приміщенні Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська 21/8).
Із 22 по 26 листопада 2017 року відбудеться перша сесія Міжнародного курсу з прав людини для молодих активістів з Білорусі, Грузії та України. Місце проведення: Освітній дім прав людини в Чернігові, Чернігівська обл., с. Количівка, провулок Луговий, 1-г.
Новини
Ми вкрай занепокоєні, що станнім часом в Україні звичними явищами стали напади на будь-які заходи феміністичних, ЛГБТ та інших організацій і окремих активістів з боку організованих праворадикальних груп. Виконавці та організатори цих нападів і погроз нападів у більшості випадків є добре відомими – вони не приховують своїх облич та належності до конкретних угруповань.
Виставку “Кожен має право знати свої права” перекладено, адаптовано та презентовано у Білорусі. Мандрівна освітня експозиція була розроблена у 2011 році громадською організацією MART (Чернігів) в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.
Оновлення бібліотеки
Ці навчально-методичні матеріали, створені великою командою, що сформувалася в рамках проекту «Школа – територія прав людини», який реалізовувався в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
Посібник розроблений для педагогів та громадських активістів, що працюють у сфері громадської освіти, і містить поради щодо проведення коротких інфоомаційно-просвітницьких заходів із використанням серії відеороликів «Про міліцію на пальцях». Пропонований модуль ідеально підходить для використання вчителями права в рамках...
Вийшов друком оновлений посібник з розслідувальної журналістстики, авторкою якого є одна з провідних українських медіаюристок Катерина Іванова (Інститут розвитку регіональної преси). У своїй книзі Катерина Іванова не тільки детально описує технологію проведення журналістського розслідування, а й дає специфічні поради щодо розслідувань...
Вийшов друком унікальний посібник з журналістської адвокації прав людини та громадських інтересів "Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід". Досвідчені експертки Світлана Бацюкова (координаторка Національного Темпус-офісу) та Ірина Виртосу (координаторка журналістської мережі з прав людини) узагальнюють досвід...
Відeозапис лекції видатної правниці, першого польської омбудсмана, судді Конституційного Требуналу Республіки Польща професорки Еви Лентовської, яка була прочитана 19 березня 2013 року у Національному університеті Києво-Могилянська Академія на запрошення Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".