Галерея

Мережа випускників

16.01.2017
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"

23 січня 2017 року о 10:00 у. м. Київ відбудеться конференція «Розвиток освіти в сфері прав людини в школах України».

Конференція, яка відбудеться в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Уповноваженого ВРУ з прав людинизадля сприяння розвитку освіти у сфері прав людини в Україні.

11.12.2016
Андрій Кінаш
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у безкоштовному вебінарі на тему «Права дитини в школі. Реалізація та захист», що відбудеться 12 грудня 2016 року о 15.00. Вебінар проводиться в рамках реалізації проекту "Школа - територія прав людини".

17.11.2016
Паша Бистрова
Освітній дім прав людини в Чернігові

«Верховенство права і ефективна держава: чи можливо це поєднати?» –такі та інші теми будуть вирішуватись у формі групової дискусії за методом «Дебати» між учасниками команд юридичних клінік ВНЗ України.  

07.11.2016
Елена Левина
Освітній дім прав людини в Чернігові

19 ноября (суббота) в 13:00 в Сахаровском центре состоится обсуждение фильма «Воссоединение. 10 лет после войны» и встреча с известным диалоговым фасилитатором и миротворцем Гораном Лоянчичем.

29.10.2016
Євгенія Бардяк
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"

Українська Гельсінська спілка з прав людини у рамках плану дій Всеукраїнськоїосвітньої програми “Розуміємо права людини” (далі – Програма) при підтримці програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» запрошує українські громадські організації та ініціативи, в яких хоча б один представник є випускником навчальних заходів Програми, до участі в конкурсі на отримання підтримки для проведення освітніх заходів.

Новини

20.01.2017
Андрій Кінаш
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"
Новини

Першим населеним пунктом в 2017 році, що зустрічає мандрівну освітню виставку «Кожен має право знати свої права» стало місто Перечин Закарпатської області. Знову на Закарпаття, знову виставка повертається туди де її зустрічали і де відвідувачів було на стільки багато, що виникла потреба знову повернутися.  

16.01.2017
Андрій Кінаш
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"
Новини

9-10 січня в місті Перечин Закарпатської області  пройшов семінар по підготовці гідівмандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права». Учасниками семінару стали учні Перечинської гімназії. Отримані знання в сфері прав людини  під час семінару дозволять їм проводити екскурсії.

05.01.2017
Розуміємо права людини
Новини
Шановні учні, педагоги, батьки та всі бажаючі!
Якщо Вас цікавить реалізація Ваших прав на повагу до приватного життя – приватної інформації, персональних даних, фото-відео- контенту та інших питань пов’язаних з приватністю під час навчально-виховного процесу, запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему: «Права дитини в школі. Право на повагу до приватного життя», що відбудеться 17 січня 2017 року о 15.00
28.12.2016
ОДПЛЧ
Освітній дім прав людини в Чернігові
Новини

Реальний шанс позитивно вплинути на ситуацію з правами людини в Україні та регіоні
Дружня команда та велика кількість мандрівок і зустрічей
Кар’єрне зростання 
Цікаві проекти та нетривіальні виклики
Шанс змінювати світ на краще

27.12.2016
ГО "МАRT"
Новини

Львів, 21-23 грудня 2016 р. – ГО «МАРТ» – Чернігівська правозахисна організація – та ПРООН провели триденний тренінг для тренерів з питань підходу, заснованого на правах людини (ППЛ), для організацій громадянського суспільства, аби надати їм знання та інструменти для подальшого просування цього підходу серед своїх колег із громадського сектору в регіонах України.

Оновлення бібліотеки

15.12.2013

Посібник розроблений для педагогів та громадських активістів, що працюють у сфері громадської освіти, і містить поради  щодо проведення коротких інфоомаційно-просвітницьких заходів із використанням серії відеороликів «Про міліцію на пальцях». Пропонований модуль ідеально підходить для використання вчителями права в рамках...

18.07.2013

Вийшов друком оновлений посібник з розслідувальної журналістстики, авторкою якого є одна з провідних українських медіаюристок Катерина Іванова (Інститут розвитку регіональної преси). У своїй книзі Катерина Іванова не тільки детально описує технологію проведення журналістського розслідування, а й дає специфічні поради щодо розслідувань...

17.07.2013

Вийшов друком унікальний посібник з журналістської адвокації прав людини та громадських інтересів "Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід". Досвідчені експертки Світлана Бацюкова (координаторка Національного Темпус-офісу) та Ірина Виртосу (координаторка журналістської мережі з прав людини) узагальнюють досвід...

25.05.2013

Відeозапис лекції видатної правниці, першого польської омбудсмана, судді Конституційного Требуналу Республіки Польща професорки Еви Лентовської, яка була прочитана 19 березня 2013 року у Національному університеті Києво-Могилянська Академія на запрошення Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

10.04.2013
Асоціація УМДПЛ

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) представляє черговий збірник «Права людини в діяльності української міліції - 2012 рік», який присвячений вивченню та аналізу одній з найбільш загрозливих для українського суспільства проблем - незахищеності громадян від...

Новини форуму