Галерея

Мережа випускників

17.11.2016
Паша Бистрова
Освітній дім прав людини в Чернігові

«Верховенство права і ефективна держава: чи можливо це поєднати?» –такі та інші теми будуть вирішуватись у формі групової дискусії за методом «Дебати» між учасниками команд юридичних клінік ВНЗ України.  

07.11.2016
Елена Левина
Освітній дім прав людини в Чернігові

19 ноября (суббота) в 13:00 в Сахаровском центре состоится обсуждение фильма «Воссоединение. 10 лет после войны» и встреча с известным диалоговым фасилитатором и миротворцем Гораном Лоянчичем.

29.10.2016
Євгенія Бардяк
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"

Українська Гельсінська спілка з прав людини у рамках плану дій Всеукраїнськоїосвітньої програми “Розуміємо права людини” (далі – Програма) при підтримці програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» запрошує українські громадські організації та ініціативи, в яких хоча б один представник є випускником навчальних заходів Програми, до участі в конкурсі на отримання підтримки для проведення освітніх заходів.

28.10.2016
УГСПЛ
УГСПЛ

Цьогоріч традиційний VІ міжвузівський відкритий дебатний турнір з прав людини серед команд юридичних клінік приєднується до 40-ї річниці заснування Української Гельсінської спілки з прав людини та стосується обговорення актуальних питань прав людини і їх взаємодії з державою. Цей до речі буде однією із перших спроб співпраці юридичного клінічного руху з освітнім напрямом УГСПЛ, що може стати системною.

10.10.2016
Благотворительный фонд «Восток-SОS» и Хельсинкский Фонд по Правам Человека (г.Варшава) в партнерстве с Образовательным Домом прав человека (г.Чернигов)

14-18 октября в Северодонецке состоится семинар «Права человека и активизация местных громад». К участию приглашаются активисты г. Северодонецк, также прифронтовых населенных пунктов Луганской области. Приоритет будет отдаваться жителям г. Счастье, г. Золотое и пгт. Станица Луганская.

Новини

03.12.2016
Андрій Кінаш
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"
Новини

2-3 грудня в місті Хмельницький пройшов семінар по підготовці гідів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права», яка з 5 по 23 грудня 2016 року вдруге за період свого існування завітає до міста Хмельницького.

21.11.2016
Мінкін Ярослав
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"
Новини

До міжнародного Дня толерантності в Івано-Франківську відбулася низка подій під загальною назвою «Поліфонія культурного різноманіття». Ініціатива молодіжної організації «СТАН» зібрала активістів та активісток з різних регіонів України, в тому числі представників етнічних та релігійних спільнот та активних переселенців.

20.11.2016
Сергій Забара
ГО МАРТ
Новини

19-10 листопада в місті Чернігова базі загальноосвітньої школи №1 м. Чернігова пройшов семінар по підготовці гідів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права», яка з 5 по 18 грудня 2016 року завітає до міста Чернігова.

15.11.2016
Паша Бистрова
Освітній дім прав людини в Чернігові
Новини

Базові принципи та методики моніторингу та документування прав людини опанували громадські активісти прифронтових міст Луганської області під час спеціалізованого тренінгу, який відбувся 10-13 листопада в Освітньому домі прав людини в Чернігові. 

14.11.2016
Андрій Кінаш
Всеукраїнська освітня програма "Розуміємо права людини"
Новини

8-9 листопада в місті Дніпро на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов семінар по підготовці гідів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права», яка з 10 по 28 листопада 2016 року завітає до міста Дніпра.

Оновлення бібліотеки

15.12.2013

Посібник розроблений для педагогів та громадських активістів, що працюють у сфері громадської освіти, і містить поради  щодо проведення коротких інфоомаційно-просвітницьких заходів із використанням серії відеороликів «Про міліцію на пальцях». Пропонований модуль ідеально підходить для використання вчителями права в рамках...

18.07.2013

Вийшов друком оновлений посібник з розслідувальної журналістстики, авторкою якого є одна з провідних українських медіаюристок Катерина Іванова (Інститут розвитку регіональної преси). У своїй книзі Катерина Іванова не тільки детально описує технологію проведення журналістського розслідування, а й дає специфічні поради щодо розслідувань...

17.07.2013

Вийшов друком унікальний посібник з журналістської адвокації прав людини та громадських інтересів "Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід". Досвідчені експертки Світлана Бацюкова (координаторка Національного Темпус-офісу) та Ірина Виртосу (координаторка журналістської мережі з прав людини) узагальнюють досвід...

25.05.2013

Відeозапис лекції видатної правниці, першого польської омбудсмана, судді Конституційного Требуналу Республіки Польща професорки Еви Лентовської, яка була прочитана 19 березня 2013 року у Національному університеті Києво-Могилянська Академія на запрошення Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".

10.04.2013
Асоціація УМДПЛ

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) представляє черговий збірник «Права людини в діяльності української міліції - 2012 рік», який присвячений вивченню та аналізу одній з найбільш загрозливих для українського суспільства проблем - незахищеності громадян від...

Новини форуму